Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL INCLUDE: 1 30846 MISAVAN WC AQUA BLUE 3D 40g buc 40,00 X 3,95 RON fara TVA / buc 2 30996 MISAVAN WC FLOWER 3D 40g buc 20,00 X 3,95 RON fara TVA / buc 3 30994 MISAVAN WC FOREST 3D 40g buc 40,00 X 3,95 RON fara TVA / buc 4 10236 MONOROLA MIDI CELULOZA EXTRAFINA 6/set set 10,00 X 57,11 RON fara TVA / set

Număr anunț
DA27134443
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, SAT CORNII DE SUS (CUI 29165031)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
966,10 RON
Valoare atribuită
966,10 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

966,10 RON

din 966,10 RON estimat