Atribuită Cumpărare directă

UAT Negresti Oas doreste sa achizitioneze servicii de formare profesionala online – Managementul resurselor umane organizat de Centrul de formare APSAP în perioada 28-29 decembrie 2020. Propunerea de participare din partea coordonatorului Compartimentului resurse umane și salarizare este: Manea Cristina, Ciocan Gheorghe și Crișan Irina – angajați în cadrul compartimentului, funcționari publici cu atribuții în aplicarea legislatiei privind angajarea, evaluarea, motivarea, formarea, perfecționarea profesională și organizarea resurselor umane din cadrul aparatului de specialitate al primarului.

Număr anunț
DA27135956
Autoritate contractantă
Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630,24 RON
Valoare atribuită
630,24 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

630,24 RON

din 630,24 RON estimat