Atribuită
Cumpărare directă
Sonde Nelaton din silicon pentru sistemul urinar nr. 14 - 300 Buc ; nr.16 - 200 ; Set aspiratie Yankauer - 200 Buc ; Sonde aspiratie din silicon nr. 8 - 800 ; sonde aspiratie nr.6 - 600 Buc ; Sonde endotraheale din silicon, cu ochi Murphy ; Sonde Foley 2 cai, siliconate standard CH 14 - 50 buc ; CH 16 - 50 buc ; CH - 12 - 150
- Număr anunț
- DA27139810
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
- Cod CPV
- 33141641-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.987 RON
- Valoare atribuită
- 10.987 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.