Atribuită Cumpărare directă

Fierbator apa BOSCH CompactClass TWK3A014, 1.7l, 2400W, rosu

Număr anunț
DA27130105
Autoritate contractantă
TEHNOPOLIS S.R.L. (CUI 16704673)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39710000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
101,29 RON
Valoare atribuită
101,29 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

101,29 RON

din 101,29 RON estimat