Atribuită
Cumpărare directă
PRODUSE MEDICALE cf.doc.descriere ref.886/16.12.2020 partial : 1 VATA BUC 5 2 GLICERINA CU NISTATIN BUC 2 3 GLICERINA SUP BUC 2 4 VITAMINA C BUC 1 5 NAZOMER BUC 1 6 BIOSEPT BUC 1 7 SUDOCREM BUC 3 8 OMNIFIX BUC 1 9 COMPRESE STERILE BUC 10 10 MIXTURA BUC 1 11 ULEI DE PARAFINA BUC 2 12 BIBEROANE 300 BUC 3 13 TETINA REZERVA BUC 3 14 SUZETA BUC 4 15 PROBIOTICE COPII BUC 1 16 PROBIOTICE ADULTI BUC 1
- Număr anunț
- DA27141479
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
- Furnizor / câștigător
- COROLA SERV SRL (CUI 2852041)
- Cod CPV
- 33600000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 257,69 RON
- Valoare atribuită
- 257,69 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.