Atribuită
Cumpărare directă
SALAM DE VARA KG CARNACIORI AFUM.GAS.KG LINTUCA TELEMEA VACA KG LUNCA ILVEI TELEMEA CCA 300G SADU PATE PORC 100G SELGROS ZAHAR 1KG BITAR OREZ BOB ROTUND 1KG SURASUL SOARE.UL.FLS.1L BANEASA TAITEI CUIB200G TPS MALAI 1KG VEL P.COZON.RAHAT 500G MILKA PACHET TABLET499G VEL P.COZON.NUCA 500G FURSECURI ASORTATE1,1KG BOMB.POM CACAO ROM 350G SOLOMONESCU TELEMEA VACA 400G SORINI MAXI P.T.SPEC.PR1KG SORINI SORINETTE PR.1KG SORINI PRAL.NOISETTE1KG SORINI MAXI MILK 1KG SORINI MAXI PRIMAV.1KG BUCURIA CHISINAU SEA1KG BUCURIA BRINDUSA BO.1KG BUCURIA INSPIR.CAISE1KG BUCURIA INSPIR.PORTO1KG BUCURIA INSPIR.VISIN1KG BUCURIA CHIS.SEARA 250G SORINI MAXI P.T.SPEC.PR1KG SORINI PRAL.NOISETTE1KG SORINI MAXI MILK 1KG SORINI MAXI PRIMAV.1KG
- Număr anunț
- DA27131219
- Autoritate contractantă
- Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.500 RON
- Valoare atribuită
- 27.500 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.