Atribuită Cumpărare directă

Whiskey Single Malt Lagavulin 16 ani 0.7l Panettone cu chipsuri de ciocolată Loison 500g Fursecuri asortate Virginia 180g Trabucuri din ciocolata Vannucci 65g Trufe de ciocolată Oliva 85g Praline de ciocolată asoratate Maitre Truffout 200g Tăviță pentru cadouri Folie profesională pentru ambalare Panglică decorativă Cutie pentru ambalare și transport cadouri

Număr anunț
DA27174163
Autoritate contractantă
S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
Furnizor / câștigător
GIFTSOLUTION SERVICII SRL (CUI 33645925)
Cod CPV
15860000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.999,80 RON
Valoare atribuită
7.999,80 RON
Data publicării
24.12.2020 00:00
Data finalizării
29.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.999,80 RON

din 7.999,80 RON estimat