Atribuită Cumpărare directă

Promovare eveniment ''Concert de colinde'', care va avea loc in data de 23.12.2020

Număr anunț
DA27154969
Autoritate contractantă
CENTRUL DE ARTA SI CULTURA AL JUTEDULUI HUNEDOARA (CUI 36826276)
Furnizor / câștigător
ANTENA 1 DEVA S.R.L. (CUI 27002747)
Cod CPV
79342200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840,34 RON
Valoare atribuită
840,34 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840,34 RON

din 840,34 RON estimat