Atribuită Cumpărare directă

Lucrari modificare si modernizare instalatie electrica Sediul Ceronav str.Baba Novac, nr.101A ", conform oferta atasata.

Număr anunț
DA27141558
Autoritate contractantă
Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
Furnizor / câștigător
OPAL CONSTRUCT SRL (CUI 17127522)
Cod CPV
45310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.633,32 RON
Valoare atribuită
14.633,32 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.633,32 RON

din 14.633,32 RON estimat