Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparatie constand in : inlocuit elemente mecanice tren rulare - 900 lei; reparatii tinichigerie - 8500 lei . Materiale utilizate : bascula suspensie dr-1 buc- 336 lei ; bieleta directie dr-1 buc- 84 lei; bieleta antiruliu dr-1 buc -104 lei; cap bara dr-1 buc- 174; disc frana fata -1 buc- 360 lei; fuzeta de- 1 buc - 480 lei; racord frana -1 buc -124 lei; armatura bara -1 buc -620 lei; tragger-1 buc -626 lei; capota motor -1 buc- 1372 lei; bara fata -1 buc- 682 lei ;aripa dr-1 buc- 334 lei; set aparatori noroi -1 buc- 224 lei; traversa-1 buc- 420 lei; prag acoperitor dr-1 buc- 624 lei; set nituri-1 buc -94 lei; susuport aripa dr- 1 buc- 366 lei; set faruri st+ dr -1 buc- 1580 lei . Total manopera 9400 lei.Total materiale 8604 lei .

Număr anunț
DA27144340
Autoritate contractantă
Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
Furnizor / câștigător
G&G MOTORS SRL (CUI 22407120)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.004 RON
Valoare atribuită
18.004 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.004 RON

din 18.004 RON estimat