Atribuită Cumpărare directă

Saci negri europubela 120 litri 10 buc/rola

Număr anunț
DA27167065
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA DOLJ (CUI 12306993)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
642,45 RON
Valoare atribuită
642,45 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
29.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

642,45 RON

din 642,45 RON estimat