Atribuită
Cumpărare directă
Aparatul de aer conditionat monosplit Habitat este echipat cu tehnologia DC Inverter, ce asigura o performanta stabila, prin schimbare capacitatii in timpul utilizarii, fiind usor de adaptat in functie de nevoia de confort a utilizatorului, astfel creeaza conditii perfecte in incapare. Eficienta marita, durata de viata extinsa pentru componente, eliminarea fluctuatiilor vizibile de sarcina, permite o functionare mai silentioasa si reduce costurile de operare si intretinere, functioneaza in situatii meteorologice cu temperaturi scazute Utilizarea freonului R32, freon ecologic de ultima generatie, ce ofera eficienta mare in functionare. Acum poti avea acasa temperatura dorita indiferent de sezon! Noul aparat de aer conditionat Romstal Îl poti controla de la distanta datorita tehnologiei Wi-Fi! Echipat cu un motor cu tehnologia DC Inverter, HABITAT asigura o performanta stabila, de clasa A++ la racire si A+ la incalzire. DC Inverter este un dispozitiv electronic care schimba curentul alternativ (AC - 220⁄50Hz) in curent direct (DC-6⁄12⁄24) sau vice-versa. TINE LOC DE COMANDA – COMANDA FERMA. VA RUGAM SA PRECIZATI PE FACTURA NR. LOT, DATA EXPIRARE A PRODUSULUI. LIVRAREA PRODUSELOR SE VA FACE CONFORM PREVEDERILOR H.G. 54/2009 PCT.13 DIN ANEXA 1 SI ART. 11 ALIN 4 PRECUM SI CELE DIN ANEXA 1 PCT. 8.4 DIN H.G. 798/2003, REFERITOR LA ETICHETAREA CORECTA PRECUM SI NECESITATEA EXISTENTEI INSTRUCTIUNILOR DE UTILIZARE IN LIMBA ROMANA. PRODUSELE VOR FI INSOTITE DE FISE TEHNICE, AVIZE.,ETC.
- Număr anunț
- DA27173563
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- DONAU TERMO SRL (CUI 26594209)
- Cod CPV
- 39717000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.700 RON
- Valoare atribuită
- 3.700 RON
- Data publicării
- 23.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.