Atribuită
Cumpărare directă
1 PANOU GARD 1500X2500 VERDE #2000000291314 buc 15 67.1429 2 ELEMENT PRINDERE VERDE#2000000282305 #5945716000836 buc 45 2.437 3 UNEALTA MULTIF.BK98025 4IN1 #6426489032792 buc 1 806.6387 4 PANTALON PIEPT. SAMOA-90851 #5948947016102 #5948947016058 #5948947016096 #5948947016126 buc 2 71.3445 5 PANTALON PIEPT. SAMOA-90851 #5948947016102 #5948947016058 #5948947016096 #5948947016126 buc 1 71.3445 6 JACHETA SAMOA-90850 #2000000247939 #5948947015969 #5948947015983 #5948947015952 buc 2 67.1429 7 JACHETA SAMOA-90850 #2000000247939 #5948947015969 #5948947015983 #5948947015952 #5948947015976 buc 1 67.1429 8 SOLUTIE PARBRIZ -20C 5L PARFUMAT #2000000306193 #0096962008475 buc 4 11.6807 9 531005076 ULEI AMESTEC BUTOI #2000000217109 #7391883703069 buc 1 33.5294 10 ULEI UNGERE LANT 1L #2000000293264 #6421000000694 buc 1 14.2017 11 FIR SQUARE TRIM PLUS 2.4MM 15M #4002829761205 buc 1 14.2017 12 TUB VASELINA PT.UNS LAMA #8595614901116 buc 1 28.1513 13 SET 48 PASTILE ALBE PT.FOC FLAMEX-ORG #6426488280101 #6426488280125 #6426488280200 #6426488280224 buc 1 3.2773 14 BOCANC MARANELLO S2 SRC 43 #2510000419903 buc 2 92.3529 15 BOCANC MARANELLO S2 SRC 42 #2510000419897 buc 1 92.3529
- Număr anunț
- DA27146429
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNEI GALESTI (CUI 4323276)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.756,05 RON
- Valoare atribuită
- 2.756,05 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.