Atribuită
Cumpărare directă
Reparare unitate centrala - Diagnoza - curatare praf - inlocuire componente defecte: - placa de baza socket 1155 Intel D2990-A11 GS 5 - inlocuire Sursa de alimentare 500W 12cm Fan - SSD Samsung 128GB - Instalare SO (licenta client) - Verificare - punere in functiune * Societate neplatitoare de TVA
- Număr anunț
- DA27153348
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
- Furnizor / câștigător
- CFIRAV SERV S.R.L. (CUI 41067059)
- Cod CPV
- 50300000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 572,68 RON
- Valoare atribuită
- 572,68 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.