Atribuită Cumpărare directă

Servicii asigurare RCA , Achizitie in cadrul Proiectului Sipoca 616, autoturism Skoda Octavia,capacitate: 999 ,putere: 85,masa: 1850, locuri conform taloanelor atasate : 5 Valabilitate 12 luni,

Număr anunț
DA27134374
Autoritate contractantă
PATRONATUL SERVICIILOR PUBLICE (CUI 8378509)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.300 RON
Valoare atribuită
2.300 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.300 RON

din 2.300 RON estimat