Atribuită Cumpărare directă

Achizitia de MEMORIE RAM, SSD si 7 buc STICK 32 GB SERVICIUL JURIDIC din cadrul DGASPC VRANCEA. Produsele vor fi insotite de certificate de conformitate, factura si garantie Transportul este inclus in pret PREZENTA REPREZINTA COMANDA FERMA

Număr anunț
DA27159664
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
Furnizor / câștigător
DATAPHONEDIVISION SRL (CUI 25661164)
Cod CPV
30237000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.276 RON
Valoare atribuită
1.276 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.276 RON

din 1.276 RON estimat