Atribuită Cumpărare directă

Manusi chirurgicale fara pudra Curity 5000 buc mas 7.5 pt NN 2000 buc mas 7 spital 5000 buc mas 7.5 spital 2000 buc mas 8 spital 1000 buc mas 6.5 spital

Număr anunț
DA27147787
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
33141420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.500 RON
Valoare atribuită
34.500 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.500 RON

din 34.500 RON estimat