Atribuită
Cumpărare directă
ROSOP HARTIE 310M SUPER STRONG DADA BUC 10 18,31 183,1 217,89 34,79 PROSOP VERDE 1 STR 250/PACH "Z" PAC 100 2,79 279 332,01 53,01 PROSOP ALB 2STR 150/PACH "V" 22.9*23.2CM KATRIN PLUS BUC 100 3,83 383 455,77 72,77 IGIENIZANT GEL DE MAINI 5L K-SEPT BIDON 5 102,24 511,2 608,33 97,13 HARTIE IGIENICA 2STR PERFEX VERDE 10BUC/BAX BUC 200 0,51 102 121,38 19,38 DEZINFECTANT 5L ASEVI GERPONSTAR BUC 5 61,35 306,75 365,03 58,28 DEZINFECTANT SUPRAFETE 5L K-SEPT BUC 5 89 445 529,55 84,55
- Număr anunț
- DA27173837
- Autoritate contractantă
- ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BARCEA (CUI 29097832)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.210,05 RON
- Valoare atribuită
- 2.210,05 RON
- Data publicării
- 23.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.