Atribuită Cumpărare directă

Achiziție hârtie format A4 PREMIUM A4/80G/WHITE, destinată pentru tipărirea si/sau copierea pe imprimante, multifuncționale și copiatore, rezistentă la rupere și tracțiune, grosimea să permită prelucrarea bucată cu bucată, ce permite copierea pe ambele părți fără ca hârtia să se onduleze, în cantitate de 100 topuri (20 cutii).Hârtia format A4 destinată pentru tipărirea si/sau copierea pe imprimante, multifuncționale și copiatore, va fi de tipul celei solicitate, de bună calitate (în caz contrar va fi returnată) și va îndeplini specificațiile tehnice precizate. Furnizorul are obligația de a ambala produsele astfel încât acestea să ajungă în bună stare la destinația finală, să fie asigurată integritatea cantitativă și calitativă a produselor pe perioada transportului și depozitării. Ambalajele de transport trebuie să asigure păstrarea integrității și calității produselor pe timpul transportului și depozitării, ele trebuie să fie curate, uscate, nedeteriorate.Ambalajele de transport trebuie să asigure protecția și să evite deteriorarea, murdăria sau distrugerea produselor. Furnizorul are obligația de a ambala produsele astfel încât la o manipulare normală/corectă a acestora în timpului transportului să rămână nedeteriorată și asigurată.Furnizorul are obligatia de a asigura transportul produselor la sediul autoritatii contractante în bune condiții, fiind direct responsabil de orice pierdere, deteriorare sau alte evenimente produse în cursul transportului.

Număr anunț
DA27163553
Autoritate contractantă
Comuna Vulturu (CUI 4298059)
Furnizor / câștigător
DATAPHONEDIVISION SRL (CUI 25661164)
Cod CPV
30197642-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.429 RON
Valoare atribuită
1.429 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.429 RON

din 1.429 RON estimat