Atribuită
Cumpărare directă
CARTELA PREPAY 10E x 12buc CARTELA PREPAY 6 E x10 buc CARTELA PREPAY 12 E x2 buc Încărcător Samsung EP- TA20EWE QC+Cable Type C alb X 2 Huisa Nokia 2,22019 TPU carbon neagră X1 Tempered Nokia 202,2019 SD Negru TT X1 Folie iPhone X Transparenta Nilkin F/S X1 Suport auto magnetic remax RM C10Gri X1 Cablu USB Type C DG950CBE negru X1 Incarcator +Cablu iPhone SMB707ZM/B X1 Incarcator auto Samsung EP-LN 915 X1 Husa iPhone 11 ProSoft Silk negru X1 Cablu iPhone 5 alb 1m original MD818Zm X1
- Număr anunț
- DA27148977
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Buzau (CUI 3662495)
- Furnizor / câștigător
- REAL S.R.L. (CUI 3493060)
- Cod CPV
- 64212900-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.135,29 RON
- Valoare atribuită
- 2.135,29 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.