Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE: 1. DESCRIERE: Program extern cu 12 participari (12 flacoane) - cate un flacon pe luna (3 flacoane pe trimestru); Hepatite (AgHBs , Anti HAV; Anti HAV Ig G; Anti HAV Ig M; Anti-HBc; Anti-HBc IgG; Anti-HBc IgM; AntiHbe; Anti Hbs; ) Anti HCV Anti HTLV1; HIV (Anti-HIV-1; Anti-HIV-1/2; Anti-HIV-2; HIV-1 Ag) Syphilis (Anticorpi Non Treponema; Ac Treponema pallidum; Treponema pallidum IgG; Treponema pallidum IgM) 2. Programul de control extern de calitate contine: EQAS Blood Typing cu 3 runde de testare A,B si C - februarie, iunie, octombrie 2021 Meniu complet de testari uzuale imunohematologice; Potrivit pentru testare automata si manuala; necesar verificarii acuratetei testarilor efectuate in UTS.Programul se livreaza in doua etape, fiecare livrare contine cate 3 probe de testare Tuburi cu coduri de bare, gata de utilizare pe platformele automate; Testele din cadrul programului sunt urmatoarele: Blood Typing Program ABO Grouping, Rh Typing, DAT (Direct Antiglobulin) Testing, Antibody Screen, Antibody Identification, Compatibility Testing tine loc de comanda

Număr anunț
DA27143547
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA NEAMT (CUI 4145373)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
85145000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.500 RON
Valoare atribuită
7.500 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.500 RON

din 7.500 RON estimat