Atribuită
Cumpărare directă
1. Cantitati : 4 containare tip marin etanse din care unul tip birou si 3 tip depozitare . 2. Daca pana la data de 31.03.2021, Ordonatorul Secundar de Credite, Directia Generala pentru Administrarea Patrimoniului Imobiliar Sector 2, va stabili ca acest serviciu sa fie executat de catre un alt operator economic, din acel moment achizitia directa prin SICAP va inceta, iar contractul se va rezilia fara a mai putea face obiectul unui litigiu. 3. Procedura de atribuire a contractului este initiata sub incidenta prezentei clauze suspensive, in sensul ca incheierea contractului de achizitie publica este conditionata de alocarea creditelor bugetare, cu aceasta destinatie, semnarea contractului facandu-se cu respectarea dispozitiilor referitoare la angajarea cheltuielilor bugetare care intra sub incidenta legislatiei privind finantele publice.
- Număr anunț
- DA27180132
- Autoritate contractantă
- Scoala Postliceala Sanitara Fundeni (CUI 4340196)
- Furnizor / câștigător
- CROS CONSTRUCT SRL (CUI 13915307)
- Cod CPV
- 51800000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.905,90 RON
- Valoare atribuită
- 4.905,90 RON
- Data publicării
- 28.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.