Atribuită
Cumpărare directă
CONVECTOR CU VENTILATOR 2000W-1 BUC,ROB.DS 1/2-1 BUC,CM 11 25KG-1 SAC,GM 53 5KG-1 BUC,GOLDBAND 25KG-1 SAC,SET 10 LAME CUTTER 18MM-1 BUC,BANDA ADEZIVA 50M/50MM-1 BUC,TRAFALET ZUGRAV 27CM+MANER-1 BUC,SET LACUIT-1 BUC,SPUMA POLISTIREN PAI RINO 700ML-2 BUC,SOLUTIE PARBRIZ-20GR 5L-1 BUC,CALORIFER ULEI 11 ELEMENTI-1 BUC,BANDA ADEZIVA 50M/50MM-10 BUC,CALORIFER ULEI 13 ELEMENTI-1 BUC,BATERIE AL 6SET-24 BUC,CHEIE COMB.FIXA-INELARA 34MM-1 BUC,LAVABIL ECOPLAST 8.5L-1 BUC REZISTENTA 400W-10 BUC,DISC NOR-VULCAN 125*1.0*22.23-3 BUC,GIACOMINI ROBINET 1/2 EI-1 BUC,PRELUNG.3CP 2M ALB 3*1.5MM-2 BUC,PRELUNG.5CP 5M RELEE-1 BUC,IZOLATIE TUBEX 15 2M-2 BUC,RAFT PREMIUM 180*90*40 100KG-2 BUC,SIFON EXT LAV 5/4/32/40MM+VENTIL-1 BUC,BEC LED SFERIC 7W E14-2 BUC
- Număr anunț
- DA27186182
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
- Cod CPV
- 44000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.621,18 RON
- Valoare atribuită
- 1.621,18 RON
- Data publicării
- 29.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.