Atribuită Cumpărare directă

Pachet consumabile Brother pentru MFC8389DN Contine: 1 x cartus toner Brother TN3170K, pentru pentru multifunctional Brother MFC8389DN, negru 1 x unitate de imagine Brother DR3100/3200, pentru pentru multifunctional Brother MFC8389DN, negru

Număr anunț
DA27163795
Autoritate contractantă
Clubul Copiilor, Orasul Valenii de Munte (CUI 29083390)
Furnizor / câștigător
AVANTECH INTERACTIVE SYSTEMS SRL (CUI 33750572)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
489 RON
Valoare atribuită
489 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
27.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

489 RON

din 489 RON estimat