Atribuită Cumpărare directă

persoanele care vor participa la curs sunt : Alstani Alisa Bianca si Manescu Maria cursul va avea loc in perioada 28-29 decembrie 2020 " Managementul Resurselor umane " INSCRIEREA SE FACE IN BAZA FORMULARULUI COMPLETAT ,TRIMIS PE EMAIL SAU PE FAX. CENTRUL DE FORMARE APSAP 2020 - WWW.CURSURI-FUNCTIONARI.RO mai putin

Număr anunț
DA27166281
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 15405118)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,16 RON
Valoare atribuită
420,16 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,16 RON

din 420,16 RON estimat