Atribuită
Cumpărare directă
PIULITE HEX M 6-200 BUC,SURUB TORBANT M 6*70-130 BUC,SURUB TORBANT M 6*80-70 BUC,UD 3M 0.4MM-16 BUC,H-SURUB RIGIPS 25-1000 BUC,SURUB TORBANT M 8*50--50 BUC,SURUB TORBANT M 8*70-104 BUC,SURUB TORBANT M 8*80-46 BUC,PIULITE HEX M 8-100 BUC,LEG.PT CABLU 3.75*200 NYLON-400 BUC,BANDA IZOL.20M-4 BUC
- Număr anunț
- DA27168471
- Autoritate contractantă
- Comuna Iacobeni (Primaria comunei Iacobeni) (CUI 4441158)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
- Cod CPV
- 44000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 302,86 RON
- Valoare atribuită
- 302,86 RON
- Data publicării
- 23.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.