Atribuită
Cumpărare directă
Prestari servicii conform descrierii: ARHITECTURA SITEULUI: - Informationala si de design (stabilirea structurii, descoperirea sectiunilor necesare, ierarhie meniu, arhitectura informatiei, pagini template) - Stabilirea functionalitatilor necesare - Tehnologie (ce tehnologie se foloseste) DESIGNUL GRAFIC SI PROIECTAREA UI/UX (interfata cu utilizatorul): - Machete grafice generale si pentru diferite tipuri de pagini - Diferite elemente de design necesar - Prelucrarea imaginilor/video, optimizarea lor, convertirea in formatele necesare, etc. - Proiectarea experientei utilizatorului PROGRAMARE: - Programarea de baza site-ului - Programarea functiilor speciale (module, pluginuri) - Instalare de module si pluginuri - Construire site pe sistem CMS (Content Management System) - Instalarea siteului si a bazei de date OPTIMIZARE SEO DE BAZA SI RETELE SOCIALE: - Optimizare de baza pentru motoarele de cautare (plugin, alt imagini) si retelele sociale (ex. Open Graph) INTRODUCEREA DATELOR: - Popularea paginilor siteului cu continutul necesar (poze, imagini, video), formatarea textului, culegere de text, prelucrarea si pregatirea imaginilor pentru publicare, etc. (aproximativ 1000 buc. exponate, fiecare cu minim 3 poze, text compus, clasificare, video, etc.
- Număr anunț
- DA27181142
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL MIOVENI (CUI 23632111)
- Furnizor / câștigător
- BARBERSHOP BRANDS LABORATORY (CUI 39788819)
- Cod CPV
- 72413000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.450 RON
- Valoare atribuită
- 16.450 RON
- Data publicării
- 28.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.