Atribuită Cumpărare directă

DISTRUGATOR DOCUMENTE HARTIE SI CD-uri PD415D - Distrugator documente cu deschidere 225 mm (pentru hartie si CD-uri); Capacitate maxima de distrugere: 14 coli (80 g/mp) sau 15 coli (75 g/mp) prin fanta de hartie sau 1 CD/DVD prin fanta speciala; Distrugere carduri si CD-uri:; Distrugator de tip cross-cut (tip confetti); Dimensiune particula taiata: 4 x 38 mm; Capacitate cos reziduuri 18 litri; Nivel de securitate 3; Potrivit pentru hartie, CD/DVD-uri, carti de credit; Fanta separata si cos pentru CD/DVD; Buton ON/AUTO/OFF (in fata, langa fanta); Butoane REVERSE (in fata, langa fanta) - eliberare blocaj hartie; Senzor pornire automata: da, la detectarea hartiei; Prevazut cu fereastra vizualizare nivel de incarcare cos; Se inchide automat in caz de supraincalzire (ledul Overheat se va aprinde) - necesita pauza de racire de 50 de minute; In cazul in care este adaugata prea multa hartie prin fata de taiere, se inchide automat, iar ledul Overload se aprinde; Se inchide automat in cazul in care cosul este scos sau nu este inchis bine; Viteza de taiere: 1.8 m/minut; Functionare continua timp de 6 minute, cu 50 de minute pauza de racire!; Greutate: 7.8 kg; Nivel zgomot: 58 Db; Culoare: negru; Dimensiuni (Latime x Adancime x Inaltime): 360 x 251 x 500 mm; Prevazut cu roti.

Număr anunț
DA27142476
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL BOTOSANI (CUI 3990140)
Furnizor / câștigător
SDM OFFICE GROUP SRL (CUI 18954722)
Cod CPV
30191400-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.400 RON
Valoare atribuită
3.400 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.400 RON

din 3.400 RON estimat