Atribuită Cumpărare directă

Servicii de televiziune prin cablu pentru 12 luni incepand cu 01.01.2021.Urmeaza contract

Număr anunț
DA27180378
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL VALCEA (CUI 2540570)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
92232000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
262,20 RON
Valoare atribuită
262,20 RON
Data publicării
28.12.2020 00:00
Data finalizării
30.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

262,20 RON

din 262,20 RON estimat