Atribuită Cumpărare directă

Pachetul cuprinde: CLCSTYLEV55WIN BUC 22 1682.285714 CLCLIVEV59WIN BUC 2 2084.02521 MON273V7QDSB BUC 4 469.8907563 HDDWDBJRT0040BK BUC 2 588.2268908 ASPWD5PREMIUM BUC 1 673.0336134 ASPBGLS4X200 BUC 1 408.6722689

Număr anunț
DA27158527
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AUGUSTIN MAIOR REGHIN (CUI 2530089)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30213000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.316,06 RON
Valoare atribuită
45.316,06 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.316,06 RON

din 45.316,06 RON estimat