Atribuită
Cumpărare directă
PACHET GRESIE SI FAIANTA GRESIE CIRAGAN WHITE 40X40 M2 24,00 PRIMUS ADEZIV ALB INT.EXT. 25KG(MACRO) BUC 25,00 PRIMUS ADEZIV GRI EXTERIOR 25KG BUC 8,00 DISTANTIERE 2MM (200BUC) PUN 2 PROFIL UNI COLT INT.WHITE 000AIBL BUC 30,00 MARGINI FA UNI 8.5MM WHITE 00085BL BUC 30,00 FAIANTA SPECTRA WHITE 25X50 M2 80,00
- Număr anunț
- DA27181373
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Mihai Eminescu Botosani (CUI 3585570)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44912200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.744,49 RON
- Valoare atribuită
- 4.744,49 RON
- Data publicării
- 28.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.