Atribuită
Cumpărare directă
Legislatie RO si EU + Comentarii Expert + Jurisprudenta selectata RO si EU + Hotarari Judecatoresti + Dosare in instanta + Buletinul Procedurilor de Insolventă + Monitorul Oficial partea a IV-a + Revista "Saptamanalul de Drept" Revista Dreptul (Uniunea Juristilor din Romania) Pachet complet doctrina si reviste C.H. Beck Serviciu urmarire dosare in instant (75 dosare) - RN 31180/16.12.2020
- Număr anunț
- DA27158715
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA AERONAUTICA CIVILA ROMANA RA (CUI 5205651)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
- Cod CPV
- 79140000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.589,04 RON
- Valoare atribuită
- 10.589,04 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.