Atribuită Cumpărare directă

Achizitie 20 x Registru predare-primire tura 200 file (A4, F/V, 200 file, coperti groase inscriptionate cu antetul beneficiarului Conform model) si 10 x Registru Consultatii Medicale PORTRET-model 2 (A4, 100 file Conform model).

Număr anunț
DA27176155
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON (CUI 4505367)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
619,20 RON
Valoare atribuită
619,20 RON
Data publicării
24.12.2020 00:00
Data finalizării
28.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

619,20 RON

din 619,20 RON estimat