Atribuită
Cumpărare directă
DI5400I7162561MXWP Sistem All-In-One Dell Inspiron 5400 cu procesor Intel® Core™ i7-1165G7 pana la 4.70 GHz, Tiger Lake, 23.8", Full HD, 16GB DDR4, 1TB HDD + 256GB SSD, NVIDIA GeForce MX330 2GB GDDR5, Windows 10 Pro Documentele completate se depun pe adresa de e-mail adriana.matei@cjph.ro, pana la data de 30.12.2020, orele 10:00 deliberarea in SICAP se va da dupa primirea documentelor
- Număr anunț
- DA27176298
- Autoritate contractantă
- JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.042,01 RON
- Valoare atribuită
- 5.042,01 RON
- Data publicării
- 24.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.