Atribuită
Cumpărare directă
Achiziție televizor Philips 58PUS7555/12, 146 cm, Smart, 4K Ultra HD, LED, Clasa A+.Produsul la data livrarii, va fi nou, nefolosit, de tipul celui solicitat, de bună calitate (în caz contrar el va fi returnat) si va îndeplini specificațiile tehnice precizate.Furnizorul are obligația de a ambala produsul astfel încât acesta să ajungă în bună stare la destinația finală, să fie asigurată integritatea cantitativă și calitativă a produsului pe perioada transportului și depozitării. Produsul se va transporta ambalat, după caz, conform normativelor în vigoare și a prevederilor din standardele de execuție a acestuia, astfel încât să se asigure integritate pe timpului transportului, manipulării, și depozitării până la predarea lui către achizitor. Până la predarea produsului către achizitor, asigurarea transportului va fi în sarcina furnizorului. Furnizorul are obligatia de a asigura transportul produsului la sediul autoritatii contractante în bune condiții, fiind direct responsabil de orice pierdere, deteriorare sau alte evenimente produse în cursul transportului. Orice deteriorare a produsului în timpul transportului va fi suportată de către furnizor. Garanția pentru televizor va fi conform garanției acordată de către producător, dar nu mai puţin de 12 luni, în condiții normale de utilizare. Dacă termenul de garanție oferit de către producător este mai mare decât cel prevăzut, atunci termenul de garanție acceptat va fi cel al producătorului.
- Număr anunț
- DA27179545
- Autoritate contractantă
- Comuna Vulturu (CUI 4298059)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 32324000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.680,66 RON
- Valoare atribuită
- 1.680,66 RON
- Data publicării
- 28.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.