Atribuită Cumpărare directă

Lant 325-15''Oregon,Sina de ghidaj 38cm-15”-1,5mm

Număr anunț
DA27183192
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC PAVAJE SPATII VERZI (CUI 13939144)
Furnizor / câștigător
FORESTER SRL (CUI 12489815)
Cod CPV
16820000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
596,70 RON
Valoare atribuită
596,70 RON
Data publicării
28.12.2020 00:00
Data finalizării
29.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

596,70 RON

din 596,70 RON estimat