Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: 2 x REGISTRU CORESPONDENTA (INTRARE-IESIRE) 1 x ANEXA 57 – Extras din registrul de CASATORII 1 x ANEXA 56 – Extras din registrul de NASTERI 1 x Anexa 58- Extras din Registre de decese 2 x REGISTRU DE OP. PREV. SA FIE PREV LA VIZA DE CONTROL FINANCIAR PREV PROPR. 100 x ANCHETA SOCIALA privind acordare unor drepturi de asistenta sociala
- Număr anunț
- DA27183193
- Autoritate contractantă
- COMUNA PODOLENI (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI PODOLENI) (CUI 2612987)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 42512510-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 288,41 RON
- Valoare atribuită
- 288,41 RON
- Data publicării
- 28.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.