Atribuită Cumpărare directă

Achizitie etichete personalizate de tip autocolant, conform comanzii nr.1.898.094 din 23.12.2020

Număr anunț
DA27174969
Autoritate contractantă
Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
Furnizor / câștigător
UNIQUE PROMO S.R.L. (CUI 36232419)
Cod CPV
30192800-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.900 RON
Valoare atribuită
15.900 RON
Data publicării
24.12.2020 00:00
Data finalizării
24.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.900 RON

din 15.900 RON estimat