Atribuită
Cumpărare directă
Articole zugravit: gratar trafalet 22*31 – 1 buc; rola poliamida200*48 – 2 buc; banda hartie 38mm*25m - 2 buc; gletiera cu burete 12*26 – 1 buc; spaclu metal 4 buc/set – 1 buc; spaclu maner 125mm – 1 buc; coltar PVC – 3 buc; galeata cu palnie 16l – 1 buc; matura cu fire – 1 buc; spaclu maner 50mm – 1 buc; banda mascare 30mm*50m – 2 buc; hartie abraziva rosie – 3 buc.
- Număr anunț
- DA27118797
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
- Furnizor / câștigător
- INDUSTRY PROSPER SRL (CUI 30638710)
- Cod CPV
- 44510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 115,95 RON
- Valoare atribuită
- 115,95 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.