Atribuită
Cumpărare directă
1. Ubiquiti UniFi UAP AC PRO 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 2xGbE, support PoE+ UAP-AC-PRO x 1 buc = 567 lei fara TVA 2. Rack 4U x 1 buc = 295 lei fara TVA 3. Cablu retea x 50m = 67 lei fara TVA 4. Manopera+configurare+livrare x 1 buc = 500 lei fara TVA Total fara TVA = 1429 lei Total TVA Inclus = 1700.51 lei
- Număr anunț
- DA27125186
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SANPETRU (CUI 29451300)
- Furnizor / câștigător
- SHORTCUT SRL (CUI 14174368)
- Cod CPV
- 32420000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.429 RON
- Valoare atribuită
- 1.429 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.