Atribuită
Cumpărare directă
RADIATOR OTEL 22K 600X1600 FERROLI BUC 10,00 RADIATOR OTEL 22K 600X1800 FERROLI BUC 4,00 RADIATOR OTEL 22K 600X1400 FERROLI BUC 2,00 RADIATOR OTEL C22 600X1000 PURMO BUC 3,00 RACORD RAPID QA 1/2 BUC 4,00 ROBINET MANETA OTEL INT-INT DN20 PN40 BUC 14,00 ROBINET FLUTURE ALUM INT-INT DN20 PN40 BUC 3,00 ROBINET SFERA FLUTURE DN20(3/4) PN25 MM BUC 3,00 ROBINET FLUTURE ALUM INT-INT DN15 PN40 BUC 10,00 RACORD OLANDEZ PP PRES 25X3/4FE BUC 20,00 RACORD OLANDEZ PP PRES 20X1/2FE BUC 10,00 FILTRU Y PP PRES INT-EXT 25 BUC 10,00 FILTRU Y PP PRES INT-EXT 20 BUC 5,00 TEU PP PRES 25X20X20 BUC 20,00 TEU PP PRES 20 BUC 5,00 COT PP PRES 20X90 BUC 60,00 CLEMA SUPORT TEAVA PP PRES 20MM BUC 40,00 CLEMA SUPORT TEAVA PP PRES 25MM BUC 40,00 TEAVA PP PRES 25 CU FIBRA M 28,00 TEAVA PP PRES 20 CU FIBRA M 64,00
- Număr anunț
- DA27120406
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Mihai Eminescu Botosani (CUI 3585570)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44621110-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.653,21 RON
- Valoare atribuită
- 7.653,21 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.