Atribuită Cumpărare directă

Debit de suflare 804 m3/h Clasa de utilizare Profesionala Viteza maxima flux de aer 194 km/h Caracteristici operationale Valoare vibratii emise 2.5 m/s2 Turatie la mers in gol 11400-21500 rpm Caracteristici acumulatori Tensiune acumulatori 18 V Capacitate acumulatori - Ah Tip acumulatori Li-Ion Numar acumulatori 0 Dotari Accesorii suplimentare NU Motor fara perii DA Turatie reglabila DA Pornire lina DA Indicator descarcare acumulator NU Set de livrare Tub suflat Dimensiuni Greutate 4.1 kg Zgomot Nivel putere sonora 93.5 dB Informatii suplimentare Informatii suplimentare Motor fara perii Turatie constanta Este necesara utilizarea a doi acumulatori Li-Ion de 18 V pentru alimentarea motorului Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare Garantie Garantie persoane fizice 24 luni Garantie persoane juridice 12 luni

Număr anunț
DA27114738
Autoritate contractantă
Teatrul National I.L. Caragiale Bucuresti (CUI 4192626)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
16160000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
801,72 RON
Valoare atribuită
801,72 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

801,72 RON

din 801,72 RON estimat