Atribuită Cumpărare directă

Pix OP cu mecanism Pix Ek Creion HB Linner Daco Linner Schneider Pix Bic Roller Pix EK Megapolis Tus... mai departe

Număr anunț
DA27115569
Autoritate contractantă
Comuna Iclanzel (CUI 5584679)
Furnizor / câștigător
COPY TECH COMPUTER SRL (CUI 24213537)
Cod CPV
42964000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245,97 RON
Valoare atribuită
245,97 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

245,97 RON

din 245,97 RON estimat