Atribuită
Cumpărare directă
DETERGENT DETERGENTI DE PENTRU PARDOSELI SUPRAFETE ASEVI PONSLIM TOP SUMM 5L 5 L 5LITRI 5 LITRI NUMAR DE REFERINTA: 00142230 PRET DE CATALOG: 41,93 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: buc COD SI DENUMIRE CPV: 39830000-9 Produse de curatat (Rev.2) DESCRIERE: Ponslim-Summ este echivalentul produsului Asevi Mio Solutia pentru pardoseli Asevi Mio este un prod... mai departe
- Număr anunț
- DA27134928
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL CUZA-VODA (CUI 3602710)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.174,04 RON
- Valoare atribuită
- 1.174,04 RON
- Data publicării
- 20.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.