Atribuită Cumpărare directă

Tabla zincata cutata, grosime 0.35mm, dimensiuni 910x860x2000mm - 200 buc si tabla neagra decapata, dimensiune 1x1000x2000mm - 10 buc.

Număr anunț
DA27119569
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
GOLD NEW PROJECT AG SRL (CUI 34300673)
Cod CPV
44111520-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.436,20 RON
Valoare atribuită
7.436,20 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.436,20 RON

din 7.436,20 RON estimat