Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania S.A. pune la dispozitia beneficiarului: 53* Start National – 1.5 euro cu nelimitat minute si sms Vodafone ,nelimitat convorbiri in interiorul grupului 79.5 7*Red Infinity - 11 euro cu nelimitat convorbiri si sms national/roaming SEE, 25 GB date nationale/ Roaming SEE 77 1*Pool 6200 minute nationale Gratuit 1*Pool 500 de minute internationale – 50 euro 20* Sandbox 5GB - 4euro "Trafic national initial la viteza maxima a abonamentului 5GB Viteza maxima pentru traficul de date 225 MbpsDL / 50 Mbps UL .Internet 128 Kbps Viteza maxima disponibila dupa consumarea beneficiilor din abonament. Trafic national inclus/ luna Nelimitat Tarif extra trafic national 0,00 Euro/MB” 1* directiaveterinara-ad-arad-net 35 euro Latime de banda -rata de transfer garantata 90Mbps-90 Mbps 1*Office Link 16 Start 30 euro Minute catre retele fixe nationale 1000, Tarif convorbiri in grup/min 0,00 Tarif convorbiri Vodafone/min 0,04 Tarif convorbiri fixe nationale/min 0,02 Tarif convorbiri alte retele mobile nationale/min 0,07 3*Vodafone Office Complet 15 4G 14 Euro Un serviciu de internet fix fara limita de trafic cu viteze maxime de pana la 150mbps download si 50 mbps upload pentru primii 300 GB, optiunea Night Unlimited si optiunea Secure Net 6* Office Zone Start – 2 euro Minute incluse in retele fixe si mobile nationale 200 , Minute nelimitate in reteaua Vodafone ,Tarif convorbiri in Vodafone/min-0.00, Tarif convorbiri in grup/min 0,00 Tarif convorbiri fixe nationale/min 0,015 Tarif conv
- Număr anunț
- DA27149159
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ARAD (CUI 3519852)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.506,52 RON
- Valoare atribuită
- 33.506,52 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.