Atribuită Cumpărare directă

SCARA AL 3X9 6625 1 335,30 BUC COT INOX 90GR D115 1 41,60 BUC CAPAC WC PP ALB ROMTATAY 3 16,96 BUC TEAVA PP PRES 20 CU FIBRA 10 12,34 BUC GARNITURA RACORD 1/2 65012 FARA AZBEST 20 0,08 BUC REDUCTIE NEIZOLATA INOX 100-80 1 58,75 BUC CEMENT 100C 530 GR REFRACTAR/FIRE PLACE 2 26,05 BUC CAPAC WC UNIVERSAL ALB CWAT (SAVI) 1 33,61 BUC REZERVOR KLASIK PLUS 7L 667148 2 79,83 BUC REZERVOR ANGOLO (COLT) 1050 PN 1 96,64 BUC BATERIE FERRO ONE LAV. PIPA MEDIE BF02A 2 91,60 BUC COT PP PRES 20X90 20 0,35 BUC COT PP PRES 20X1/2FE 6 3,62 BUC RACORD PP PRES 20X1/2FI 6 2,66 BUC RACORD PP PRES 20X1/2FE 6 3,28 BUC MUFA PP PRES 20 20 0,26 BUC RACORD PP PRES 20X3/4FI 6 3,87 BUC RACORD SEMIOLANDEZ PP PRES 20X3/4 FI 6 8,84 BUC RACORD PP PRES 20X3/4FE 6 5,49 BUC RACORD SEMIOLANDEZ PP PRES 20X1/2 FI 6 6,91 BUC GARNITURA RACORD 3/4 65034 FARA AZBEST 20 0,08 BUC GARNITURA RACORD 3/8 65038 FARA AZBEST 20 0,08 BUC SILICON SANITAR ALB ETALON 280 ML 3 8,40 BUC DISC TAIERE METAL 125X2,5 2608600394 10 3,04 BUC DISC TAIERE METAL 230X3 2608600324 10 6,73 BUC PIATRA ABRAZ 300X32-32 33ACER.160M5V2EC 1 136,13 BUC SET 25 BURGHIE METAL HSS-R 2607017153 1 163,87 SET SET 5 FREZE CU VIDIA PT LEMN SI PAL 1 69,76 SET DISC DIA UNIV. 125 X 7 752802 HIKOKI 2 20,86 BUC DISC DIA UNIV. 230 X 7 752805 HIKOKI 2 57,08 BUC DISC LEMN 254X30.60 260864

Număr anunț
DA27118617
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0391 Brasov (CUI 4317533)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.899,71 RON
Valoare atribuită
2.899,71 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.899,71 RON

din 2.899,71 RON estimat