Atribuită
Cumpărare directă
Reparatie Spectrofotometru de absorbtie atomica NovA 400P, conform deviz S/N: 140N4P1258/11.12.2020, programata in 21.12.2020: - 407-A81.024 Graphite shroud – consumabil - 407-402.593 Tubing guide MPE 60 (pipetor) - consumabil - 702-A81.234 Screwed gas fittings short - consumabil - 702-A81.233 Screwed gas fittings long - consumabil - 741-50012 set of fuses (sigurante)- consumabil
- Număr anunț
- DA27121906
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374415)
- Furnizor / câștigător
- ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI 11795620)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.884 RON
- Valoare atribuită
- 4.884 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.