Atribuită Cumpărare directă

UPU- COMBITUBE +BALON-REF.30629 Trusa / Set Combitube, 2 marimi disponibile FR37 si FR41 NUMAR DE REFERINTA: ST002 PRET DE CATALOG: 355,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 33141220-8 Canule (Rev.2) DESCRIERE: Trusa Combitube, 2 marimi disponibile FR37 si FR41 Combitubul are în constructia sa doua balonase, u... mai departe Balon resuscitare / Ruben / Resuscitator siliconic, reutilizabil adulti, Flexicare NUMAR DE REFERINTA: 038-71-950 PRET DE CATALOG: 200,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 33141623-3 Truse de prim ajutor (Rev.2) DESCRIERE: Balon de resuscitare adult valva de suprapresiune 60cmH2O, masca nr. 5 siliconica, autoclavabila, tr... mai departe

Număr anunț
DA27129770
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
MEDIMPACT SRL (CUI 13720895)
Cod CPV
33141220-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.525 RON
Valoare atribuită
6.525 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.525 RON

din 6.525 RON estimat