Atribuită Cumpărare directă

Tricou cu maneca lunga,diverse culori, Marimi: S - 20, M - 30 , L -30 , XL- 20 Culori disponibile: rosu, albastru, bleumarin, verde, alb, negru, gri, portocaliu.

Număr anunț
DA27135160
Autoritate contractantă
Penitenciarul Bucuresti Rahova (CUI 9941693)
Furnizor / câștigător
DALIM PROMO S.R.L. (CUI 29527964)
Cod CPV
18412000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.028 RON
Valoare atribuită
2.028 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.028 RON

din 2.028 RON estimat